Logo KeVea

Funkcje dostępne w module

Pacjenta

Prezentacja funkcjonalności modułu Pacjenta w systemie do obsługi domu spokojnej starości KeVea RHM

Kartoteka pacjenta

Uzyskaj łatwiejszy dostęp do informacji o pacjencie, co pozwoli na szybsze i skuteczniejsze podejmowanie decyzji medycznych. Automatycznie wygenerujesz kartę oraz arkusz ewidencyjny, który zawiera wszelkie niezbędne dane podopiecznego. Dzięki elektronicznemu przechowywaniu informacji możesz dużo szybciej znaleźć potrzebne dane.
Kartoteka pacjenta

Pomiary

Systematyczne wykonywanie pomiarów jest niezwykle ważne w prowadzeniu skutecznej opieki medycznej nad pacjentem. Pozwoli Ci to na monitorowanie i szybkie reagowanie na ewentualne zmiany w jego stanie. Wszystkie pomiary pacjenta są przechowywane w elektronicznej formie, co pozwala Ci na szybki i łatwy dostęp do nich z każdego miejsca i o każdej porze dnia i nocy.
Pomiary życiowe pacjenta

Zadania

Narzędzie do zarządzania zadaniami to niezwykle przydatna funkcjonalność dla każdej placówki opiekuńczej. Dzięki tej funkcji, możesz ustalać zadania na cały dzień, tydzień lub dłuższy okres, a następnie oznaczyć je jako wykonane w aplikacji na tablecie. To sprawia, że praca personelu staje się bardziej przejrzysta i zorganizowana, a także umożliwia Ci łatwe śledzenie postępu w realizacji zadań.
Zadania dodane do pacjenta

Notatki

Narzędzie do notatek pozwala Ci na szybkie i łatwe zapisywanie informacji, które są niezbędne do prowadzenia bieżącej dokumentacji. Zapisane notatki są widoczne w raportach dobowych. Możesz zapisywać informacje dotyczące stanu zdrowia pacjentów, ich zachowania oraz wszelkie uwagi i sugestie odnośnie opieki nad nimi. Notatki są również przydatne w sytuacjach nieprzewidzianych, takich jak nagły pogorszenie stanu zdrowia pacjenta. Dzięki szybkiemu zapisaniu informacji, personel może szybko i skutecznie reagować na takie sytuacje i podejmować odpowiednie kroki.
Notatki

Plan leczenia

Wprowadzanie planu leczenia w prosty i intuicyjny sposób pozwala Ci na błyskawiczne wyszukiwanie i dodawanie odpowiednich leków do planu terapeutycznego. Dodatkowo narzędzie to pozwala na precyzyjne dawkowanie leków, zgodnie z zaleceniami lekarza co ułatwia ich późniejszą administrację.
Plan leczenia/Przyjmowane leki

Magazyn leków

Dzięki magazynowi masz stały wgląd do stanu zapasów leków. System automatycznie dodaje leki po zrealizowaniu zamówenia w aptece oraz odejmuje je przy podawaniu ich pacjentowi.
Magazyn leków

Załączniki

Załączniki zapewniają Ci wygodny i szybki dostęp do dokumentów Twoich podopiecznych, takich jak karty leczenia, wyniki badań, dokumentacja medyczna, wypisy ze szpitala. Dzięki temu, personel medyczny może skupić się na świadczeniu najlepszej możliwej opieki pacjentom, a nie na przechowywaniu i organizowaniu dokumentów.
Załączniki