Logo KeVea

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna posiada bardzo prosty i czytelny wygląd. Interfejs graficzny jest intuicyjny, co pozwala na szybkie zaznajomienie się z jej funkcjami. Praca staje się bardziej usprawniona, a użytkownicy mogą skupić się na realizowaniu zadań, bez konieczności poświęcania czasu na naukę obsługi programu.

Aplikacja mobilna dla programu KeVea RHM
  • idealna dla personelu medycznego, opiekunek, pielęgniarek
  • funkcjonalności, z którymi poradzi sobie zarówno młodsza jak i starsza kadra
Korzystaj przez miesiąc za darmo!
Dzięki modułowi pacjent w aplikacji mobilnej personel medyczny ma łatwy i szybki dostęp do ważnych informacji dotyczących podopiecznych. Dodatkowo, możliwość sporządzania notatek z dyżuru umożliwia pracownikom bieżące zapisywanie ważnych informacji dotyczących stanu zdrowia pacjenta. To wszystko pozwala na usprawnienie pracy personelu oraz zapewnia szybki i łatwy dostęp do potrzebnych informacji

pacjent

Lista pacjentów
Moduł pacjent
Dzięki modułowi zadania, personel może planować i przypisywać zadania pomiędzy sobą, co pozwala na sprawną organizację pracy placówki. Po wykonaniu zadania pojawi się ono w raporcie dobowym. Dzięki temu, personel nie musi już pisać dodatkowych notatek o wykonywanych czynnościach, co oszczędza czas i ułatwia zarządzanie obowiązkami

zadania

Lista zadań do wykonania
Dodawanie nowego zadania do pacjenta
System KEVEA RHM umożliwia składanie zamówień zarówno na leki, jak i na artykuły spożywcze, chemię oraz inne wyroby potrzebne do funkcjonowania placówki. Moduł zamówienia pozwala na bieżąco tworzyć listy zakupów, a specjalny słownik ułatwia wybieranie tylko tych produktów, które są potrzebne. Dzięki temu personel oszczędza czas na pisaniu zamówień oraz unika popełniania błędów przy ich składaniu.

zamówienia

Lista zamówień leków
Dodawanie nowego zamówienia na produkty
Dzięki modułowi notatek, personel medyczny ma łatwy dostęp do historii opieki nad pacjentami. Szybki przegląd poprzedniego dnia lub zmiany pomaga w uporządkowaniu myśli i przypomnieniu sobie ważnych informacji. Dodatkowo, słownik, który znajduje się w aplikacji, pomaga w wyborze odpowiedniej frazy, co przyspiesza proces tworzenia notatki. Wszystkie notatki są przechowywane w formie elektronicznej, co ułatwia ich przeglądanie i wyszukiwanie w przyszłości.

notatki

Lista notatek ze zmiany
Dodawanie nowej notatki do pacjenta
Wykorzystanie modułu ogłoszeń znacznie ułatwia codzienny przepływ informacji w placówce opiekuńczej, umożliwiając szybką reakcję na zdarzenia losowe. Dzięki temu personel może być na bieżąco z ważnymi informacjami i szybko podejmować odpowiednie kroki w przypadku potrzeby.

ogłoszenia

Menu główne aplikacji
Ogłoszenia